Hakkımızda

“Yoluna gücü yetenlerin o evi haccetmesi, Allah’ın insanlar üzerindeki hakkıdır.” ilahi buyruğundan hareketle hizmet kervanına katılan Semrerşah Grup, hac ve umre seyahatlerinde Türkiye’nin lider markası konumundadır.

Hac ve umre hizmetlerinde; Semerşah Turizm, Erbe Turizm, Erşah Turizm, Ersey Turizm ve Semerşah Avrupa ile yıllardır misafirlerinin kutsal topraklardaki rehberi olma şiarını başarıyla yürüten Semerşah Grup; seyahat danışmanlığı, kültür turları ve organizasyon hizmetleri alanlarında da geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Semerşah Grup çatısı altında çalışmalarını sürdüren Erbe Turizm; Ege ve Akdeniz Bölgeleri’nde, Ersey Turizm; Orta ve Doğu Karadeniz Bölgeleri’nde, Erşah Turizm; Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nde, Semerşah Turizm; Erbe, Ersey ve Erşah’ın sorumluluk sahaları dışındaki tüm yurt genelinde, Semerşah Avrupa ise Almanya, Avusturya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Belçika, Danimarka ve İsviçre’de hizmet vermektedir.

Hac ve Umre

Hacı ve umreci adaylarımızı birer müşteri olarak değil, Yüce Allah’ın misafiri olarak görüyoruz.

Mekke-i Mükerreme ve Medine-i Münevvere’yi ziyaret edenlerin, Beytullah’ı tavaf edenlerin, Hücre-i Saadet’in karşısında Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) huzuruna çıkanların, Arafat’ta tövbe edenlerin ve Müzdelife’de sevgiliye yalvaranların hizmetkârıyız.

Kültür Turları

Düzenlediğimiz kültür turlarıyla misafirlerimizi Bosna Hersek’in kültür mirası, Özbekistan’ın manevi iklimi ve Türkiye’nin doğal güzellikleriyle buluşturuyoruz.

Prensibimiz

Temel prensibimiz manevi değerlere bağlı kalarak, samimiyetle, güler yüzle ve hoşgörüyle hizmet etmek.

Amacımız

Muhabbeti; bilgiye, marifete, tanımaya, tanışmaya, anlamaya ve yaşamaya dönüştürmektir.